İçeriğe geç

Soğutma Büyüsü

Kategori: Genel

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü, evli veya evli olmayan bir çiftin arasını bozmak için yapılan bir büyü çeşididir. Bu büyü, çiftin arasında bir soğukluk meydana getirir ve ayrılmalarını sağlar. Bu büyünün birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Evli, nişanlı ya da sevgili çiftler için farklı büyülerin uygulanması gerekir. Her bir çift arasında farklı bir bağ olduğu için soğutma büyüsünün farklı bir çeşitlerinin uygulanması gerekebilir. Büyüyü yaptırmak istediğiniz çifte hangi çeşidin uygulanması gerektiğini bilmiyorsanız bunun için bir medyumdan yardım istemelisiniz.

Soğutma büyüsü, güçlü bir büyüdür ve yapıldıktan sonra etkisi direkt olarak görülebilmektedir. Büyü altında olan çiftlerin arası aniden bozulmaktadır. Bu bozulmalar kimi zaman bir tartışma ile gerçekleşir kimi zaman kavgalar ile, bu kavga veya tartışmaların ucundaki sorun ise genellikle basit ve gereksiz olur. Büyü altında olan kişide görülen bir diğer etki ise, kişinin sevdiğini artık beğenmemesidir. Kişi, artık sevdiğinden hiç hoşlanmaz ve aniden başka insanlara ilgi duymaya başlar. Ayrıca birlikte olduğu kişiye zaman bile ayırmak istemez. Eğer bu belirtilerin sizde olduğunu düşünüyorsanız acil olarak bir medyuma danışmalısınız. Eğer geç kalırsanız büyünün etkisi giderek artar ve sonuç olarak kurtulmak artık zorlaşır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsünü bozmak bir hayli zordur. Eğer yeteri kadar tecrübeli değilseniz büyüyü bozmaya çalışmanız durumu daha da kötüleştirebilir. Soğutma büyüsünü bozmak zaten medyumlar için bile yeteri kadar zorken tecrübeli olmayan birinin bu büyüyü kendi başına bozmaya çalışması neredeyse imkansızdır. Büyünün bozulması için bir medyuma gittiğinizde, medyum sizin adınıza ilmi havas vekf yazıları yazar. Hazırlanan bu yazıları yanınında taşımanız gerekmektedir. Daha sonra bu hazırlanan havas yazılar ayrı ayrı zarflara konulur, daha sonra medyum, kendine has yöntemleri ile size ne yapmanız gerektiğini söyleyecektir. Eğer medyumu dikkatlice dinler ve yaptığı uyarıları harfiyen yerine getirirseniz büyü zaten kendiliğinden bozulacaktır. Büyünün etkisinin tamamen ortadan kalkması ise ortalama 1 hafta ile 1 ay sürer. Büyü bozulduktan sonra sevdiğinize bağlanırsınız ve bir daha gözünüz ondan başkasını görmez, hayatınıza normal olarak devam edersiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla, beni ara.
Hoşgeldin, tıkla whatsapp'dan bana yaz.