İçeriğe geç

Papaz Büyüsü

Kategori: Genel

Papaz Büyüsü

Papaz büyüleri 2 amaçla yapılabilmektedir. Peki papaz büyüsü nedir? Bu soruya çeşitli yanıtlar vermek mümkündür çünkü papaz büyüsü çeşitleri olan bir büyüdür. 2 çeşidi bulunmaktadır bunlar; iyi niyetle yapılan papaz büyüleri ve kötü niyetle yapılan papaz büyülerdir. Papaz büyüleri genellikle insanların sevdiği kişileri birbirine bağlamak (genelde evli kişiler tercih etmektedirler) veya hoşlanmadığınız, düşman gözüyle baktığınız kişilere zarar verebilmek için yapılabilmektedir. Bu büyü ilk kez Süryaniler tarafından yapıldığı için papaz büyüsü ismini almıştır.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü genellikle saç teli, domuz yağı, tırnak, tuz gibi malzemeler kullanılarak ve bununla birlikte tılsımlı sözcükler söylenerek yapılır. Ancak bu büyü son derece karışık bir uygulamadır. Bu büyü genellikle zarar verme amaçlı bir büyü olduğu için yapılması son derece tehlikelidir ayrıca kişilerin kendilerinin yapmaması gereken ve alanında bilgili bir medyum tarafından yapılması gereken büyülerden birisidir. Zarar vermek amacı taşıdığından dolayı güçlü hüddamlar ile bağlantı kurulması nedeniyle kendi başına yapılmaya kalkılırsa tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Peki bu papaz büyüsü nasıl bozulur? Papaz büyüsü genellikle eskiden kullanılan ve arkaik metot olarak adlandırılan bir metot ile bozulabilir. Arkaik metot, büyü yapılma işlemlerini tam tersi olacak şekilde yaparak büyü bozma işlemine verilen isimdir.

Papaz Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Papaz büyüsü etkileri dışarıdan bakan kişiler tarafından rahatlıkla anlaşılabilmektedir. Örneğin;

  • Daha önceden sevmediğiniz kişilere karşı duyduğunuz ani ve büyük sevgi
  • Eşler arasında sebepsiz yere yaşanan gerginlikler
  • Sürekli görülen kabuslar
  • Kısmetin kapanması ve büyük maddi zararlar ile karşılaşmak
  • İlişki başlangıcında karşıdaki kişiye güvenememe
  • Eşine baktığı zaman başka varlıklar görmek
  • Karanlıktan korkma hissi
  • Sürekli olarak geçmişle veya gelecekle bağlantı kurarak şu anı unutmak

Bu gibi durumlar yaşıyorsanız büyü yapılmış olabilir.

Papaz büyüsü hakkında merak edilenlerden birisi de Papaz büyüsü kaç günde etkisini gösterir sorusudur. Bu soru kesinlik taşıyan bir sorudur çünkü yapılan diğer büyüler süre bakımından değişiklik gösterse de papaz büyüleri çok kuvvetli kara büyüler olarak nitelendirildiği için yapıldığı ilk anda etkisini göstermektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla, beni ara.
Hoşgeldin, tıkla whatsapp'dan bana yaz.