İçeriğe geç

Kısmet Açma Büyüsü

Kategori: Genel

Şans Ve Kısmet Büyüsü Nedir?

İnsanlar uğraş gösterdikleri işlerinde bazen şansız ya da talihsiz olabilirler. Yaptığı her işte zarar ediyorsa ve bir türlü talih yüzüne gülmüyorsa, bu işte bir tuhaflık var demektir. Şansınız kapanmış ya da kapatılmış olabilir. Bunun için yardıma ihtiyacınız olacaktır. Şans ve kısmet açma büyüsü işleri yolunda gitmeyen kişilerin başvurması gereken bir yöntemdir. Bu yöntemde medyumlar size yardımcı olacaktır. İşinin ehli dediğimiz tecrübeli bir medyum, kişilerin şanslarını ve bahtlarını açacaktır. Tarihteki ilk uygarlıklar tarafından da uygulanan bu yöntem ile kişilerin şanslarının açıldığı ve işlerinin yolunda gittiğini görmekteyiz. Hatta bazı padişahlar bu büyüyü o zamanların nam salmış kişilerine de yaptırdıkları görülmektedir.

İnsanlar bir işi başarabilmek için çalışırlar ve belli bir gayret sarf ederler. Belli bir inanca sahip olan kişiler de bunun için dua ederler. Sabırla olmasını beklemek bizim inançlarımız içerisindedir. Ama bazen ne kadar çalışırsanız çalışın ne kadar sabırla beklerseniz bekleyin; talih sizden yana olmayabilir. İşlerinizin düzeleceğine daha da sıkıntılı günler içerisine de girebilirsiniz. Artık sabrınız kalmamış ve ruhsal bunalımların içerisine girmişseniz; manevi ve ruhani güçlere ihtiyacınız var demektir. Bu durumda kapanmış olan kısmetinizi açtırmanız için büyü yaptırmanız gerekir. Şans ve kısmet büyüsü ile işleriniz tekrar yoluna girecektir. Kazancınız artacaktır. Karlı işlere girerek daha da çok kazanacaksınız. Böylelikle artık şans sizden yana olacaktır.

Şans Ve Kısmet Büyüsü Arasındaki Fark Nedir?

Şans ve kısmet farklı kavramlardır. O yüzden bunların büyüleri de farklı şekilde yapılmaktadır. Şans büyüsü ile kapanmış ya da kısıtlanmış olan maddi kazancın tekrar yükselmesi istenilir. Kısmet büyüsü ise; daha çok kişilerin genel durumları ile ilgilidir. Çoğu kez evlenmeye niyet etmiş fakat evlenememiş ya da hiç kısmeti çıkmamış kişiler kısmet büyüsü yaptırırlar. Buradaki amaç para kazanmak ya da karlı ticaret yapmak değildir. O yüzden bu iki kavramın karıştırılmaması gerekmektedir. Şans ve kısmet açma büyüsü yapıyorum diyen herkese güvenmemek gerekir. Bu konuda usta ve ruhani güçleri fazla olan medyumlar sizin başvuracağınız bir yerdir. Bunun maddiyatını merak ediyorsanız; bu kişiden kişiye değişmektedir. Bazı kişiler birini yaptırmak isterken bazıları ikisini de istemektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla, beni ara.
Hoşgeldin, tıkla whatsapp'dan bana yaz.