İçeriğe geç

Kaşık Büyüsü

Kategori: Genel

İnsanların hayatlarında bazen yolunda gitmeyen şeyler olabilir. Moralleri bozuk ya da enerjileri düşük olduğu bu dönemlerde sırtını sıvayacak bir ele, adeta bir sihirli değneğe ihtiyaç  duyarlar. Kimi eşinden ayrılabilir kimi ise sevgilisinden. Bu durumda gidilecek adres belli. Kendinizi iyi hissetmeniz için ellerinden gelen desteği vereceklerdir. Sevgilisinden ayrılmış ya da eşiyle arası bozulan kalbi kırık insanların teselli bulmak için yaptırdıkları büyülerden olan kaşık büyüsü metal  veya  tahta kaşık üzerine bir takım yazılar yazılarak yapılır.

Kaşık Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Kaşık büyüsü aslında hem nefret ettirmek için hem de muhabbet artırmak için başvurulan bir yöntemdir. Eşi ile ya da sevgilisiyle arası bozulan kişi soluğu güvendiği  medyumun kapısında almaktadır. Muhabbet arttırdığına inandığı kaşık büyüsü yaptırmak için. Ya da eşinin başka birine ilgisinin olduğunu hisseden kişi medyumun kapısını çalmaktadır. Eşini kendine bağlamak  ve eşini diğer kişiden nefret ettirmek için ise yapılacak şey bellidir. Tabii ki yapılacak şey kaşık büyüsüdür. Kaşık büyüsü yapılırken kullanılan kaşıkların duruş yönünü önemlidir. Çünkü kaşıkların baktığı yön kaşık büyüsünün yapılış amacını tayin etmektedir.

Kaşık Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Aslında kaşık büyüsü kaç günde tutar demek yerine tartışılması gereken öncelikli konu kaşık büyüsünün tutup tutmayacağı konusudur. Konuya bu şekilde bir ön açıklama yapmanın ardından  büyüyü yapan kişinin becerisine göre kaşık büyüsünün tutması beklenen süre değişmektedir.

Kaşık Büyüsü Yapılan Kişilerde Görülen Belirtiler

Kaşık büyüsü yapılan kişilerde görülen belirtiler kaşık büyüsünün yapıldığı amaç yönünde şekillenecektir. Büyünün yapılış amacı birbirinden ayırma ve nefret ettirmek ise görülen belirtiler şu yönde olacaktır. Her şey düzgün ve güzel giderken bir anda ve sebepsiz yere çiftler kavga etmeye ve sürekli tartışmak için bahaneler üretirler. Durup dururken birbirlerine kötü davranmaya , uzaklaşmaya başlarlar. Büyünün yapılış amacı muhabbet artırmak olduğunda ise bu belirtiler tam aksi yönde gelişecektir. Birbiri ile alakası olmayan insanlar bile büyünün etkisine girebilmektedir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Özellikle kişilerin arasını bozmak için yapılan büyünün bozulması uzun ve zahmet gerektiren bir işlemdir. Büyüyü bozdurmak için kesinlikle işinde uzman olan kişiler tercih edilmelidir.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla, beni ara.
Hoşgeldin, tıkla whatsapp'dan bana yaz.