İçeriğe geç

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Kategori: Genel

Giden Sevgiliyi Geri Getirme

Giden sevgiliyi geri getirme medyum için birkaç aşamalı uygulama ile mümkündür. Bu aşamalar sevgiliyi geri getirmek isteyen kişilerce sabırla uygulandığında kesin sonuçlar verir.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Bir kişinin sevgisini kazanma ve çoğaltma, giden sevgiliyi geri getirmek için  vefkler, ayetler, sure ve dualar, sayı, ses ve bazı semboller kullanılır. Bunların ilki geçmişi silme, yaşanılan kötü olayların zihindeki etkisini yok etmeye yönelik hipnotik uygulamalardır. İkinci uygulama ise sevgiyi çoğaltma ve zihinde olumlu hatıraların etkisini güçlendirmeye yöneliktir.

Giden Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Yapılan Uygulamalar

Sevgiliyi geri getirmek için kullanılan en etkili somut ürün tiveledir.

Tivele: Sevgilinin aşkını celbetmek amacıyla kullanılan büyüsel bir nesnedir. Duyguyu nefretten sevgiye çevirir. Sadece sevgililer için değil evi terk eden kocanın sevgisini kazanmak ve geri getirmek için de oldukça etkilidir. Bu objeyi kullanırken dua ve yakarış cümlelerinden faydalanılır. Ancak tivele kullanırken çok dikkat edilmelidir çünkü etkisi çok yüksek ve katidir.

Elif be cim dal hesaplarından yararlanılır ve büyü metinleri Arapça olarak yazılır. Arap dilinin tersten yazılması ile yazılanların tersine çevrilmesi arasında bağ kurulur.

Büyüde kullanılan bitkiler, soğan, sarımsak, pelesenk yağı, buğday, karabiber, defne ve kamıştır. Bazı bitkilerin özellikle dişisi ve erkeği seçilir. Pazar için cavi; Pazartesi için kâfur; Salı için kündür; Çarşamba için meyatü saile; Perşembe için mastaki; Cuma için ud ve ned; Cumartesi için udu hindi otu tütsü tertibi hazırlanarak yakılır.

Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Yapılan Büyüler

  1. Ofansif Büyü : Hedefi kontrol altına almak için hücum uygulamasıdır.
  2. Defansif Büyü : Hedeften size gelecek olumsuz tutum ya da saldırıyı önlemek amaçlı yapılan uygulamadır.
  3. Allopatik Büyü: Bir şeyi zıttıyla etkileme biçimidir. Hafif ve zararsız bir ceza ile sizin kıymetinizi anlamasını sağlar.

Büyü ayini kişiye has ve özeldir, hedefleri ise kesin ve sınırlıdır. Bu yüzden kişilerin isimleri kullanılır ve birbirlerine mıhlanır. Tüm bu uygulamaların yanı sıra duaların ve Kuran ayetlerinin gücünden yararlanılır.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla, beni ara.
Hoşgeldin, tıkla whatsapp'dan bana yaz.